Seminář projektu Idea Univerzity

Univerzita Pardubice a Uskupení TESLA zve v úterý 8. ledna 2013 pedagogy a studenty všech stupňů studia na další z cyklu mezioborových seminářů projektu Idea Univerzity.

Seminář „Psyché-Deliké“ nabízí dialog filozofů, vědců a umělců, kteří formou krátkých dynamických přednášek prezentují odlišné oborové přístupy k fenoménu duše, změněných stavů vědomí a (sebe)poznání. Seminář je zakončený neformální diskusí. Seminář doprovází performace a oficiální zahájení autorské výstavy Pavla Doskočila. Seminář se uskuteční v úterý 8. ledna. 2013 v bistru Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Večerem provází moderátor M. Rejman.

>> Program:
Program zahájí Petr Kalenda, proděkan FChT UPa, Alexandr Prokop, koordinátor KA04 a Aleš Prázný, vedoucí katedry filozofie a věcný manažer projektu Idea Univerzity.
>> 16:30 performance a zahájení výstavyLITTLE BLOWOUT / Malá žranice “ Pavla Doskočila
>>17:00 přednášky „Psyché-Deliké“ filozofů, vědců a umělců: Jany Jetmarové, Petra Kalendy, Pavla Jetenského, Martiny Vítkové, Tomáše Hejduka, Daniela Cvejna, Pavla Doskočila, Alexandra Prokopa, Víta Boučka a dalších.
>> 20:00 diskuse s občerstvením.

>> Nabídka: Multimediální workshopy Vám nabízí  trénink a inspiraci jak svůj obor obohatit o jinou optiku vnímání, jak upoutat posluchače prezentací svého oboru a jak ho zajímavě komunikovat v nových  souvislostech. Ve workshopu  Vás povedou odborníci na filozoficko – vědecko – uměleckou animaci. Zapojte se!. Hlásit se můžete na 604 630 297. Počet účastníků omezen.

Více na http://projekty.upce.cz/idea/ nebo  www.utesla.cz